گالری عکس: طراحی داخلی اتاق خواب، نشیمن، آشپزخانه و نهارخوری در گذشته و حال و آینده چطور بوده و چگونه تغییر پیدا خواهد نمود؟

به گزارش ورزش من و تو، طراحی داخلی یک هنر و دانش است و عوامل مختلفی مانند تغییر مد و سایقه در طول زمان، دگرگونی فناوری و تغییر کاربردها روی آن تاثیر می گذارند.

گالری عکس: طراحی داخلی اتاق خواب، نشیمن، آشپزخانه و نهارخوری در گذشته و حال و آینده چطور بوده و چگونه تغییر پیدا خواهد نمود؟

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ دیجیتال کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به همین دلیل شرکت American Home Shield تصمیم گرفت که نگاهی گذشته نگر و آینده نگر انجام بده و آنالیز کند که در طول زمان، بین سال های 1800 تا 2100 به تدریج طراحی داخلی چقدر عوض شده است.

ما با این تصاویر مثلا از زمانی که در اتاق نشیمن خبری از تلویزیون نبودیم، به دوره تلویزیون های عریض LED تخت می رویم و از زمان آشپزخانه های قدیمی به زمانی اجاق گاز و فر مایکرویو و از آنجا به دوره خانه های تمام هوشمند در آینده می رویم که حتی پختن غذا هم روباتیک و هوشمند می گردد.

انجام این پروژه طراحی گرافیکی طراحی داخلی در گذر زمان، 2 ماه تمام زمان برده است.

فناوری های سرگرمی ساز هم در این دوره زمانی نسبتا طولانی تغییر پیدا می نمایند و انسان ها از زمان گرامافون و رادیو به زمان بازی های سه بعدی و واقعیت مجازی می فرایند.

آشپزخانه قرن نوزدهمی:

آشپزخانه قرن 21:

آشپزخانه از سال 2100 به بعد:

اتاق ناهارخوری به ترتیب در قرن نوزده - سال های 2000 و 2100 به بعد:

اتاق نشیمن به ترتیب در قرن نوزده - سال های 2000 و 2100 به بعد:

اتاق خواب به ترتیب در قرن نوزده - سال های 2000 و 2100 به بعد:

حمام و سرویس بهداشتی به ترتیب در قرن نوزده - سال های 2000 و 2100 به بعد:

منبع: یک پزشک
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1507

به "گالری عکس: طراحی داخلی اتاق خواب، نشیمن، آشپزخانه و نهارخوری در گذشته و حال و آینده چطور بوده و چگونه تغییر پیدا خواهد نمود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالری عکس: طراحی داخلی اتاق خواب، نشیمن، آشپزخانه و نهارخوری در گذشته و حال و آینده چطور بوده و چگونه تغییر پیدا خواهد نمود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید