ژاکا: آینده ام در آرسنال؟ می مانم و می جنگم، مورد اهانت اعضای خانواده واقع شدن، تلخ تر است

به گزارش ورزش من و تو، هافبک سوئیسی تیم فوتبال آرسنال می گوید خلع شدن از کاپیتانی و خراب شدن رابطه اش با هواداران باعث نمی شود که توپچی ها را ترک کند.

ژاکا: آینده ام در آرسنال؟ می مانم و می جنگم، مورد اهانت اعضای خانواده واقع شدن، تلخ تر است

به گزارش ورزش من و تو، دو هفته گذشته برای گرانیت ژاکا هفته پرتلاطمی بوده است. بعد از واکنش اهانت آمیزی که به هواداران آرسنال به خاطر هو کردن او نشان داد، هافبک سوئیسی توپچی ها نه تنها بازوبند کاپیتانی این تیم را از دست داد بلکه از ترکیب کنار گذاشته شد. به همین دلیل حدس هایی مبنی بر احتمال جدایی او از آرسنال در پنجره جابجایی ژانویه یا خاتمه فصل اجرا شده است. او اما می گوید خیال ندارد به خاطر این اتفاق پا پس بکشد.

ژاکا به سایت سوتنتاگ بلیک گفت: مطمئن باشید که می مانم و می جنگم. در تمام جلسات تمرینی با تمام توان در خدمت تیم خواهم بود. فکر می کنم که مسائل هفته پیش برطرف شده است و من دیگر آماده ام. من دوباره دارم بسیار خوب کار می کنم. این هفته هم بسیار خوب تمرین کرده ام و منتظر جلسات بعدی هستم.

ژاکا اعتراف کرد که تجربه هو شدن از سوی هواداران خودی برای او بسیار تلخ بوده است و از آنها خواست که مراقب رفتارشان و تأثیری که بر عملکرد بازیکنان می گذارند باشند.

وی اضافه نمود: وقتی شماره پیراهن من روی تابلوی داور چهارم ظاهر شد (به نشانه تعویض) و هواداران مان شروع به هو کردن من کردند، ضربه روحی سنگینی خوردم که واقعاً مرا به هم ریخت. تجربه بسیار آزار دهنده ای بود. نمی توانم درک کنم چرا هواداران یک تیم باید بازیکنان تیم خودشان را هو کنند آن هم با آن شدت و حدت. تا جایی که خودم به یاد دارم، هواداران همیشه بخشی از زندگی ورزشی من بوده ام و از همان ابتدا همیشه برای آنها احترام فراوانی قائل و قدردان حمایت های شان به خصوص در مواقع سخت بوده ام.

هافبک سوئیسی آرسنال در خاتمه بیان کرد: نقدها زمانی که منصفانه باشد، باعث پیشرفت و رشد شما می شود و انرژی و قدرتی که هواداران به این ورزش می دهند، باعث می شود فوتبال جذاب تر شود. من خودم را عضوی از این خانواده بزرگ فوتبالی می دانم و به همین دلیل زمانی که شما از سوی اعضای خانواده خودتان مورد توهین قرار می گیرد، ضربه اش سنگین تر است. منظورم این نیست که نباید از من انتقاد کنند. اگر من و تیم بد بازی کنیم، باید به نقدها گوش کنیم و اشتباهات مان را برطرف کنیم اما توهین و فحاشی به کاپیتان تیم خودتان باعث ایجاد جوی منفی می شود که به نظر من دود آن در نهایت به چشم تیم می رود و آن را ضعیف می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 561

به "ژاکا: آینده ام در آرسنال؟ می مانم و می جنگم، مورد اهانت اعضای خانواده واقع شدن، تلخ تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاکا: آینده ام در آرسنال؟ می مانم و می جنگم، مورد اهانت اعضای خانواده واقع شدن، تلخ تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید