هوش مصنوعی فیسبوک به روزرسانی می گردد ، تشخیص دقیق کاربران بی ادب ، حذف محتواهای نامناسب

به گزارش ورزش من و تو، فیسبوک نمی تواند که تمام الگوهای رفتاری موجود در این برنامه را شناسایی کند و به همه پست و عکس ها دقت کند به همین دلیل آغاز به ساخت هوش مصنوعی تازه خود نموده است.

هوش مصنوعی فیسبوک به روزرسانی می گردد ، تشخیص دقیق کاربران بی ادب ، حذف محتواهای نامناسب

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، نام این هوش مصنوعی نو روزیتا است که می تواند نوشته های موجود در عکس ها و ویدئوها را شناسایی کند و آنها را تبدیل به مطلبی کند که هوش مصنوعی بتواند آن را مورد آنالیز قرار دهد.

به عبارت دیگر فیسبوک با استفاده از این هوش مصنوعی می تواند بسیاری از الگوهای رفتاری را مورد آنالیز و بازبینی قرار دهد.این موضوع نوی نیست اما فیسبوک به علت جامعه بزرگی که دارد، همیشه با چالش های متفاوتی رو به رو می گردد و انواع عکسی که در این شبکه اجتماعی وجود دارد که می تواند باعث سخت تر شدن این آنالیز ها گردد.

هوش مصنوعی روزیتا اعلام شده از امروز فعالیت خود را شروع کند و حدود یک میلیارد عکس نوشته و ویدئو را در برنامه فیسبوک و اینستاگرام را مورد آنالیز قرار می دهد.

این هوش مصنوعی می تواند بخش جستجوی عکس ، چک کردن پروفایل ها را با دقت مورد آنالیز قرار دهد اما به نظر می رسد که هدف شرکت فیسبوک بالاتر از این است و شرکت مذکور میخواهد همه مطالب کاربران را مورد آنالیز قرار دهد تا کاربران مطالب توهین آمیز یا نادرستی را در این برنامه بارگذاری نکنند.

شرکت فیسبوک اعلام نموده است که اگر کاربری مشکوک به نظر برسد این هوش مصنوعی به سراغ اکانت او می رود و تمام مطالب کاربر را مورد آنالیز قرار می دهد تا الگوی رفتاری کاربر را مشخص کند.

نکته جالب توجه این است که این هوش مصنوعی به چند زبان زنده جهان مسلط خواهد بود. هوش مصنوعی مذکور می تواند عکس های مساله دار و متن های توهین آمیز را تشخیص دهد و بعد آن را حذف کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2128

به "هوش مصنوعی فیسبوک به روزرسانی می گردد ، تشخیص دقیق کاربران بی ادب ، حذف محتواهای نامناسب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی فیسبوک به روزرسانی می گردد ، تشخیص دقیق کاربران بی ادب ، حذف محتواهای نامناسب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید