من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم منتشر می شود

به گزارش ورزش من و تو، مرداد عباس پور در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره آثار در دست تالیفش گفت: بکت پایان بازی نوشتن و مجموعه داستان من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم از آثار جدید من است که به زودی منتشر می شود.

من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم منتشر می شود

این نویسنده افزود: من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم مجموعه دوازده داستان کوتاه با موضوع زبان و تمرکز بر روی فرم است و تلاش کرده ام در ورای قواعد حاکم بر داستان نویسی سنتی به شکل تازه ای از داستان برسم.

او درباره سایر آثارش نیز توضیح داد: با تلاش نشر داستان، چاپ سوم رمان جای خالی پروانه به تازگی منتشر شده است. جای خالی پروانه رمانی است با درون مایه فلسفی و شاعرانه و سعی کرده ام در آن به لایه های پنهان زبان بپردازم.

به گفته عباس پور، این رمان با عبارت آنکه می جوید خود چه آسان گم می شود از نیچه آغاز می شود و حکایت از ناتوانی مطلق بشر یا همان مخمصه انساهای مدرن امروزی دارد. این رمان بشر مدرن را روایت می کند، انسانی که هرگز پاسخی از جهان برای دریافت معنی و سؤال های بی شمارش دریافت نمی کند.

مرداد عباسپور علاوه بر کتاب هایی در مورد کافکا، پروست، ویرجینیا وولف و هدایت، رمان اسپینوزای من و مجموعه داستان ایستگاه بعد قیطریه را در کارنامه ادبی اش دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 988

به "من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم منتشر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من از همه چهل و هشت ساله های جهان پیرترم منتشر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید