منچستر یونایتد 3 - 1 برایتون؛ پیش به سوی تعطیلات!

به گزارش ورزش من و تو، منچستریونایتد پیروز شد در اولدترافورد با نتیجه 1-3 برایتون را مغلوب کند.

منچستر یونایتد 3 - 1 برایتون؛ پیش به سوی تعطیلات!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی ورزش من و تو، منچستریونایتد که هفته گذشته در دیداری عجیب در خانه بورنموث مغلوب شده بود، در آخرین دیدار خود قبل از تعطیلات بازی های ملی پیروز شد برایتون را در خانه خود مغلوب نموده و با روحیه ای خوب به استقبال تعطیلات برود.

اولین فرصت بازی در دقیقه 14 و با حرکت انفرادی مارکوس راشفورد برای یونایتد شکل گرفت، اما ضربه این مهاجم جوان توسط رایان دفع شد.

اما در دقیقه 17 یونایتد به گل رسید. روی پاس مارسیال، آندرس پریرا در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان برایتون و به شکل اتفاقی وارد دروازه این تیم شد.

اما سه دقیقه بعد یونایتد به گل دوم هم رسید. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی و اثرگذاری هری مگوایر، پروپر در دهانه دروازه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و رجحان یونایتد دو برابر شد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد. در اواخر نیمه اول و روی همکاری بازیکنان برایتون، کونلی در مقابل دروازه یونایتد صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه سر او راهی به دروازه داوید دخیا نیافت تا شیاطین سرخ با زدن دو گل با چاشنی خوش شانسی راهی رختکن شوند.

یونایتد در اوایل نیمه دوم و روی همکاری فرد و دنیل جیمز و فرد می توانست به گل سوم هم دست یابد، اما ضربه هافبک برزیلی از فاصله ای دور در اختیار رایان نهاده شد.

اما در ادامه برایتون بازی را در اختیار گرفته و در دقیقه 63 پیروز شد اختلاف را به حداقل برساند. روی ارسال گراب از روی نقطه کرنر، لوییس دانک پیروز شد با یک ضربه سر دقیق در محوطه گل اول برایتون را به ثمر برساند.

اما سه دقیقه بعد یونایتد به گل سوم رسید. پاس به بیرون مارسیال با ضربه دقیق و تمام کننده راشفورد به طاق دروازه برایتون همراه شد و شیاطین سرخ 1-3 از حریف خود پیش افتادند.

دقایقی بعد و روی حرکت دنیل جیمز، یونایتد صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل سوم هم شد، اما ضربه راشفورد از فاصله ای نزدیک راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه 79 یونایتد صاحب بخت خوبی از روی یک موقعیت ایستگاهی شده بود، اما ضربه فرد از بالای دروازه برایتون به بیرون رفت. در دقیقه 89 و روی همکاری مارسیال و راشفورد، یونایتد باز هم صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی راشفورد با اختلاف کمی به بیرون رفت تا در نهایت یونایتد پیروز به غلبه بر برایتون گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 467

به "منچستر یونایتد 3 - 1 برایتون؛ پیش به سوی تعطیلات!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستر یونایتد 3 - 1 برایتون؛ پیش به سوی تعطیلات!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید