مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی منصوب شد

به گزارش ورزش من و تو، احمد حمزه زاده با حضور استاندار آذربایجان شرقی به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان معارفه شد.

مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی منصوب شد

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارش ورزش من و تو به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، با پذیرش استعفای مرتضی آبدار، مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در حکمی از سوی دکتر مونسان انتخاب شد.

در حکم دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به احمد حمزه زاده آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی منصوب می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی برای تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و محبت آمیز با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

احمد حمزه زاده پیش از این مسئولیت هایی نظیر قائم مقام مدیرکل، معاون گردشگری و معاون سرمایه گذاری اداره کل را عهده دار بوده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 845

به "مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید