قدردانی از گلکاری های سطح شهر، باید خرید اتوبوس را در اولویت قرار بدهیم

به گزارش ورزش من و تو، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: باید تا آخرین روزی که مسئولیت داریم حداکثر تلاشمان را انجام داده و کارنامه خود را با شفافیت تقدیم مردم کنیم.

قدردانی از گلکاری های سطح شهر، باید خرید اتوبوس را در اولویت قرار بدهیم

به گزارش خبرنگارما در تبریز؛شهرام دبیری در اولین جلسه شورای شهر در سال جدید، ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ابراز امیدواری کرد سال توام با برکت، موفقیت و سلامتی باشد و اتفاقات خوبی برای مردم ایران رقم بخورد.

دبیری با ابراز امیدواری به ریشه کنی ویروس کرونا گفت: 200 هزار نفر به کرونا مبتلا و 63 هزار نفر فوت شده اند که ضروری است برای جلوگیری از شیوع پیک جدید موارد بهداشتی را رعایت کنیم.

او با بیان اینکه کمتر از نیم درصد جمعیت کشور واکسینه شده اند، اضافه کرد: باید این میزان ارتقا یافته و پروتکل های بهداشتی نیز به صورت کامل رعایت گردد تا اپیدمی کنترل گردد و بتوانیم در آرامش زندگی کنیم.

رئیس شورای اسلامی اسلامی تبریز با اشاره به فوت پاکبان شهرداری در اولین روزهای سال جدید، این ضایعه را به خانواده مرحوم تسلیت گفته و خواهان رسیدگی به نیاز های خانواده این پاکبان شد.

دبیری با بیان اینکه فرهنگ ایمنی کار اصلا رعایت نمی گردد گفت: امروز اگر در خیابان قدم بزنیم شاهد عدم رعایت ایمنی کار خواهیم بود که بخشی از دلایل مربوط به رانندگان و بخشی نیز به دلیل عدم رعایت ایمنی کار است و باید هرچه سریعتر نسبت به خرید جاروب مکانیزه اقدام کرد.

او ادامه داد: با توجه به اینکه بعد از اپیدمی کرونا، نیاز بیشتری به حمل و نقل عمومی پیدا می کنیم، در حال حاضر 12 دستگاه اتوبوس خریده ایم اما کافی نیستند. باید اوراق مشارکت و خرید اتوبوس ها را در اولویت قرار بدهیم چون تبریز در بین دیگر شهر از این لحاظ عقب مانده است.

دبیری توضیح داد: اعضای شورای اسلامی شهر درباره عملکرد شورای پنجم آنالیز هایی داشته باشند و باید تا آخرین روزی که مسئولیت داریم حداکثر تلاشمان را انجام داده و کارنامه خود را نیز با شفافیت تقدیم مردم کنیم.

دبیری در سرانجام سخنانش با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در زمینه گلکاری های پارک ها و جنگل کاری ها به خصوص در تفرجگاه عباس میرزا گفت: شهرداری در پارک عباس میرزا اقدامات خوبی انجام داده است که می تواند قطب گردشگری باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1518

به "قدردانی از گلکاری های سطح شهر، باید خرید اتوبوس را در اولویت قرار بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی از گلکاری های سطح شهر، باید خرید اتوبوس را در اولویت قرار بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید