صدرعاملی: امین تارخ خیلی زود از جهان رفت

به گزارش ورزش من و تو، رسول صدرعاملی که در فیلم پاییزان با امین تارخ همکاری داشت، گفت: امین تارخ خیلی زود از جهان رفت. اول دوران شکوفایی بازیگری اش بود، متاسفم که دیگر در میان ما نیست.

صدرعاملی: امین تارخ خیلی زود از جهان رفت

به گزارش ایسنا، این کارگردان با یادآوری خاطره همکاری اش در فیلم پاییزان به ایسنا گفت: امین تارخ خیلی حساس و زودرنج بود. او بعد از انقلاب اولین فیلم سینمایی اش را با نام پاییزان با من کار کرد، البته بعد از انقلاب سریال سربداران را هم بازی کرد اما اولین فیلم سینمایی اش پاییزان بود.

او ادامه داد: امین تارخ در فیلم پاییزان به شدت درخشید و یکی از عوامل اصلی پیروزیت فیلم، بازیگری امین تارخ در کنار داریوش ارجمند بود. آنها توانستند، فیلمی را که 105 دقیقه بود و 90 دقیقه آن در ماشین می گذشت را شرایط درام اش را به گونه ای پیش ببرند که تماشاگر تا آخر فیلم درگیر گردد و یکی از پیروز ترین فیلم های گیشه در آن سال بگردد.

صدرعاملی گفت: امین تارخ انسانی راستگو و بدون شیله، پیله بود و اگر ناراحتی برایش پیش می آمد، نمی توانست آن را پنهان کند. امین تارخ صادق بود و تمام آنچه که در دلش بود در صورتش هویدا بود و چیز پنهانی نداشت.

این کارگردان در بخش پایانی سخنانش گفت: یادمان نرود او اولین کسی بود که کلاس بازیگری را برای علاقمندان به بازیگری به صورت حرفه ای راه اندازی کرد و مسئولیت پذیر بود. او وقت می گذاشت، کوشش می کرد تا آدم های، با سواد را به سینمای ایران تحویل دهد. او مسئولانه در قبال تربیت بازیگران حرفه ای کار کرد، متاسفم که دیگر پیش ما نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2095

به "صدرعاملی: امین تارخ خیلی زود از جهان رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدرعاملی: امین تارخ خیلی زود از جهان رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید