ساعت کاری ادارات در البرز شناور می شود

به گزارش ورزش من و تو، معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز از تصویب طرح شناورسازی یک ساعت کاری ادارات طی مهرماه در البرز خبر داد.

ساعت کاری ادارات در البرز شناور می شود

کاوه حدادپور، معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز از تصویب طرح شناورسازی یک ساعت کاری ادارات طی مهرماه در البرز خبر داد. و گفت: این طرح فقط برای مهر ماه در دستگاه های اداری و اجرایی به جز بانک های استان اعمال می شود تا از این طریق بتوان ترافیک مهر ماه را کنترل کرد.

او می گوید: همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها ترافیک در استان افزایش چشمگیری خواهد داشت و مشکلاتی در این خصوص برای خانواده ها و پرسنل ادارات به وجود می آید از این رو اجرای طرح یک ساعت شناورسازی کار ادارات ضروری است.

معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز گفت: به منظور کاهش پیک ترافیکی مهرماه مقرر شد شروع کار ادارات در استان یک ساعت شناور در نظر گرفته شود، به این معنی که پرسنلی که راس ساعت شروع قانونی کار وارد محل خدمت می شوند؛ راس ساعت قانونی اتمام کار از محل خدمت خارج می شوند.

او می گوید: اما سایر پرسنل می تواند از شناوری ساعت کار استفاده کنند و به میزان دقایقی که دیرتر در محل کار حاضر می شوند در انتها ساعت کار به جهت رعایت 8ساعت کار موظف روزانه به همان میزان تا سقف یک ساعت با تاخیر از ادارات خارج شوند.

حدادپور گفت: ساعت شروع خدمات رسانی بانک ها در استان طبق روال قبل است و برای رفاه حال شهروندان هیچ تغییری نخواهد داشت.

او می گوید: کلیات طرح شناور شدن یک ساعت کاری ادارات در مهر ماه به کلیه دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی و دولتی و شهرداری ها ابلاغ می شود.

خبرنگاران البرز کرج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2093

به "ساعت کاری ادارات در البرز شناور می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کاری ادارات در البرز شناور می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید