حریق در کارگاه های CNC و رویه کوبی ملایر

به گزارش ورزش من و تو، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از بروز حریق در کارگاه های CNC و رویه کوبی مبل اطلاع داد.

حریق در کارگاه های CNC و رویه کوبی ملایر

وحید جوادی در گفت و گو با ورزش من و تو، گفت: پس تماس تلفنی شهروندان با 125 سریعا یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به سمت محل اعلام شده حرکت کردند و به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا اقدام به قطع برق کارگاه نموده و سپس با استفاده از تجهیزات آتش سوزی را مهار کردند.

وی اظهارکرد: اعزام سریع و رسیدن نیروهای آتش نشان به محل اعلام شده مانع از گسترش آتش و رسیدن حریق به کارگاه مقابل شد و نیروها پس از سردسازی منطقه حریق و حصول اطمینان از عدم وجود آتش در محل با تهیه و تنظیم صورتجلسه به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر به بروز حریق دیگری در یکی از تولیدی های رویه کوبی مبل در ملایر اشاره نمود و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان آتش سوزی در یکی از تولیدی های رویه کوبی مبل واقع در میدان تعاون گزارش شد که درپی آن یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعزام شد.

جوادی با بیان اینکه آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی اقدام به اطفای حریق فوق کردند، اضافه کرد: رسیدن به موقع نیروهای سازمان به محل حریق باعث عدم نفوذ و گسترش حریق شد و در این حادثه به کسی صدمه نرسید، فقط مقدار جزیی از وسایل کارگاه فوق مورد حریق نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 135

به "حریق در کارگاه های CNC و رویه کوبی ملایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق در کارگاه های CNC و رویه کوبی ملایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید