جزییات محدودیت های سفر به 5 کلانشهر اعلام شد

به گزارش ورزش من و تو، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جزییات اعمال محدودیت های سفر از مبدا یا مقصد پنج کلانشهر تهران، کرج، اصفهان، مشهد و ارومیه را اعلام نمود.

جزییات محدودیت های سفر به 5 کلانشهر اعلام شد

به گزارش خبرنگاران از ایرنا، کیانوش جهانپور روز چهارشنبه درباره محدودیت های اعمال شده از مبدا یا مقصد پنج کلانشهر بیان نمود: محدودیت سفر از یا به کلانشهر تهران، کرج، اصفهان، مشهد و ارومیه از ساعت 24 اعمال می گردد و سفر از این شهرها یا به این شهرها تا یکشنبه ظهر ممنوع خواهد بود.

وی ادامه داد: این درخواست وزارت بهداشت حداقلی است و با توجه به شرایط بیماری کرونا در کشور ممکن است شامل شهرها و استان های دیگر نیز باشد. اکنون برای این سه روز حداقل درخواست، منع تردد از این شهرها خواهد بود.

جهانپور گفت: این محدودیت ارتباطی به مسافرت های درون شهری نیست، اما توصیه مبنی بر کاهش مراودات درون شهری همچنان باقی است. ولی اعمال محدودیت قانونی فقط محدود به سفرهای بین شهری از مبدا یا مقصد این شهرها خواهد بود.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ادامه داد: از ساعات پایانی امروز که می گردد ساعت 24 این محدودیت قطعا تا ظهر روز یکشنبه اعمال خواهد شد.

وی بیان نمود: کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا مسئولیت مسائل امنیتی و اجتماعی را بر عهده دارد که دستگاه هایی مانند وزارت کشور به عنوان رییس این کمیته و نیروی انتظامی و دستگاه های مسئول در حوزه امنیتی و اجتماعی در این کمیته حضور دارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1206

به "جزییات محدودیت های سفر به 5 کلانشهر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات محدودیت های سفر به 5 کلانشهر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید