جام تختی اولین مرحله انتخابی رقابت های جهانی نروژ است

به گزارش ورزش من و تو، تهران (پانا) - سخنگوی فدراسیون کشتی از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در جام تختی اطلاع داد.

جام تختی اولین مرحله انتخابی رقابت های جهانی نروژ است

محمد ابراهیم امامی سخنگو و نماینده فدراسیون کشتی در رقابت های بین المللی جام تختی گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام تختی از ساعت 10 صبح فردا در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار و فرداشب با معرفی نفرات برتر به انتها می رسد.

وی ادامه داد: رقابت های کشتی آزاد جام تختی نیز روز پنج شنبه برگزار می گردد.

امامی توضیح داد: بر اساس تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه ضروری است در هر وزن از رقابت های جام تختی حد اقل دو منتخب حقیقی شناسایی شوند، در تمامی اوزان دهگانه، پس از تعیین شدن نفرات اول تا سوم مشترک، 20 دقیقه بعد (قانون اتحادیه جهانی کشتی)، میان دارندگان مدال های نقره و یکی از برندگان مدال برنز(کشتی گیری که مغلوب دارنده مدال طلا شده است)، تک کشتی برگزار خواهد شد تا در کنار دارنده مدال طلا، دومین مدعی هر وزن نیز تعیین گردد.

نماینده فدراسیون در رقابت های جام تختی در خصوص سهمیه داده شده در این مسابقات گفت: کادر فنی مجددا درخواست هیئت های کشتی و همچنین نفرات مطرح حاضر در اوزان دهگانه را مورد آنالیز قرار داد و به نظرم تمامی نفرات مدعی و آماده برای حضور در این مسابقات دعوت شدند.

وی ادامه داد: علاوه بر نفرات مدعی از بعضی کشتی گیران آینده دار در رده سنی جوانان نیز برای حضور در این مسابقات دعوت بعمل آمد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در انتها اعلام کرد: با توجه به اینکه این رقابت ها بعنوان اولین مرحله از انتخابی رقابت های جهانی 2021 نروژ محسوب می گردد، حضور تمامی نفرات دعوتی در این رقابت ها الزامی است و در صورتی که کشتی گیری در این مسابقات حضور نیابد، شانسی به جهت پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی نروژ نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1596

به "جام تختی اولین مرحله انتخابی رقابت های جهانی نروژ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام تختی اولین مرحله انتخابی رقابت های جهانی نروژ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید