پیشتازی بایدن از ترامپ در چند نظرسنجی سراسری

به گزارش ورزش من و تو، بر اساس نتایج چندین نظرسنجی سراسری اجرا شده طی روز های گذشته نامزد دموکرات ها از رئیس جمهور فعلی آمریکا پیش افتاده است.

پیشتازی بایدن از ترامپ در چند نظرسنجی سراسری

به گزارش تسنیم، بر اساس تازه ترین نظرسنجی های اجرا شده، جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا جلو افتاده است.

بر اساس نظرسنجی سی بی اس که روز یکشنبه منتشر شد، جو بایدن در ایالت آریزونا فزونی نزدیکی به ترامپ به دست آورد، ولی با اختلاف 9 امتیاز از وی در مینه سوتا پیش افتاد.

این آنالیز همچنین نشان داد که نیمی از رای دهندگان آریزونا گفتند که فکر می نمایند بایدن بهتر میتوانست شیوع ویروس کرونا را کنترل کند، در مقایسه با 37 درصد دیگر که در خصوص ترامپ همین نظر را داشتند.

از این رو، جو بایدن در نظرسنجی سراسری دیگری که توسط فاکس نیوز صورت گرفت و روز یکشنبه منتشر شد، 5 درصد از ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا پیش افتاد. بایدن توانست 51 درصد آرای شرکت نمایندگان را در این نظرسنجی و ترامپ 46 درصد آرا را بدست بیاورد.

این نظرسنجی هنچنین نشان داد که بایدن در میان زنان، حومه نشینان، سالمندان، اسپانیایی تبار ها و آفریقایی آمریکایی ها پیشتاز است حال آنکه ترامپ در میان را دهندگان سفید پوست، مردان، رای دهندگان روستایی، کاتولیک های سفید پوست و کهنه سربازان پیشتاز است.

حمایت رای دهندگان از بایدن در مقابل ترامپ درباره موضوع نابرابری نژادی 12 درصد، مدیریت ویروس کرونا 8 درصد، مراقبت های بهداشتی 8 درصد، انتصاب های دادگاه عالی 7 درصد و موضوع مهاجرت 7 درصد بوده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 87 درصد از شرکت نمایندگان نگران موضوع بی کاری و 83 درصد نیز نگران همه گیری ویروس کرونا هستند.

در نظرسنجی جداگانه دیگری که توسط شبکه خبری ان بی سی انجام شد، از میان 533 بزرگسال که در تاریخ های بین 11 تا 12 سپتامبر نظرات خود را اعلام کردند معین شد که 61 درصد پاسخ دهندگان گفتند که بایدن احترام بیشتری برای ارتش قائل است، در حالی که 37 درصد در خصوص ترامپ نظر مشابه داشتند.

این نظرسنجی پس از آن صورت گرفت که ترامپ در گزارشی که مجله آتلانتیک منتشر کرد متهم به ابراز چندین اظهار نظر تحقیرآمیز درباره اعضای کشته شده ارتش شده بود. طبق گفته های منابع این گزارش ترامپ تفنگداران آمریکایی کشته شده در بلو وود در طول جنگ را احمق خوانده بود، زیرا آن ها خود را به کشتن داده بودند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1168

به "پیشتازی بایدن از ترامپ در چند نظرسنجی سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی بایدن از ترامپ در چند نظرسنجی سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید