مشارکت 14 استان در جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی

به گزارش ورزش من و تو به نقل از ستاد اطلاع رسانی رویدادهای ترویج کتاب خوانی، فرمهر منجزی دبیر پنجمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی، با اعلام خبر استقبال خوب از دوره جدید این رویداد کتابخوانی گفت: علاقه مندان تا انتها ساعت اداری روز سی و یکم شهریور ماه برای حضور در این رقابت بیش تر فرصت ندارد.

مشارکت 14 استان در جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی

به گفته وی، علاقه مندان می توانند گزارش ها و مستندات فعالیت های خود را در زمینه ترویج کتابخوانی به همراه فرم پیوست تکمیل و به دبیرخانه پنجمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی ارسال و فراخوان را همراه فرم شرکت در آن از وبگاه www.moravejan.ir دریافت نمایند.

منجزی گفت: تاکنون از چهارده استان خراسان رضوی، تهران، خراسان جنوبی، اصفهان، قزوین، کردستان، البرز، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، خوزستان، همدان، گلستان و آذربایجان غربی مدارک مروجان به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی ادامه داد: شرکت نماینده ها از میان گروه ها و افراد مختلف مانند معلمان، دانش آموزان، کتابداران، نویسندگان و مترجمان، ورزش من و تو، کتابفروشان، هنرمندان، مروجان ایرانی خارج از کشور، سازمان های غیر دولتی و دانشجویان هستند. با کوشش های اجرا شده در این سال ها، کیفیت کار در جشنواره تقدیر مروجان بالاتر رفته است. در این دوره همراه با افزایش کیفیت شاهد استقبال بیش تر هم هستیم. هر سال شمار شرکت نماینده ها نسبت به دوره پیشین بیشتر گردیده و انتظار می رود در این دوره نیز، با افزایش مشارکت افراد و نهادها روبر باشیم. در سال های گذشته غالب مشارکت نمایندگان کتابدارها بودند، اما دراین دوره جشنواره قشرهای مختلف در رقابت شرکت کردند و مشارکت نسبت به ادوار قبل از تنوع بیش تری برخوردار است.

دبیر پنجمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی در تبیین تفاوت های این دوره با ادوار پیشین نیز گفت: عمده تفاوت این دوره نسبت به قبل گسترش و رونق بیش تر فعالیت های کتابخوانی است. در این دوره نگاهی ویژه به افراد و گروه ها تاثیرگذار در کتابخوانی خواهیم داشت و افراد و نهادهایی که افراد بیش تری را به کتاب خوانی تشویق می نمایند، بیش تر مورد توجه قرار خواهند گرفت. هم چنین بهره گیری از شیوه های خلاقانه برای تشویق کتابخوانی نیز در شمار شاخص های مهم داوری این رقابت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 44

به "مشارکت 14 استان در جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت 14 استان در جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید