کاهش 11 درصدی رخداد حوادث استان در تابستان 97

به گزارش ورزش من و تو، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از تعداد 461 مورد حادثه در تابستان 96، به 410 مورد در تابستان 97 رسیده ایم و رخداد حوادث بیش از 11 درصد کاهش داشته است.

کاهش 11 درصدی رخداد حوادث استان در تابستان 97

به گزارش ورزش من و تو، اسماعیل بهمن آبادی در نشست خبری با اصحاب رسانه در مرکز هلال احمر استان، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر 25 پایگاه ثابت دارد که 9 پایگاه عملیاتی موقت نیز به آن اضافه گردیده است.

وی اضافه کرد: دو پایگاه کوهستانی، یک پایگاه امداد هوایی، 42 دستگاه آمبولانس به کار گرفته گردیده، یک دستگاه اتوبوس- آمبولانس، 33 خودروی سبک یاری دار و دو دستگاه خودروی ارتباطی نیز داریم.

بهمن آبادی بیان نمود: قوچان، سبزوار، مشهد و تربت حیدریه دارای بیشترین ثبت حوادث بیش از 51 درصد بودند که بخش عمده آن مربوط به حوادث جاده ای، شهری و کوهستانی بوده است. همچنین سرخس، گناباد، فریمان و جغتای دارای کمترین تاثیرپذیری از حوادث بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ادامه داد: سبزوار، قوچان، مشهد و تربت حیدریه دارای بیشترین مصدوم بودند که 51 درصد را به خود اختصاص دادند. سرخس، جغتای و گناباد نیز دارای کمترین تعداد مصدوم بودند.

وی با بیان این که در 82 درصد شعب استان با کاهش حوادث و سوانح روبه رو بوده ایم، مطرح کرد: از تعداد 461 مورد در تابستان 96، به 410 مورد در تابستان 97 رسیده ایم و رخداد حوادث بیش از 11 درصد کاهش داشته در حالی که در کلات، کاشمر، رشتخوار، درگز و تربت حیدریه با رشد 40 درصدی روبرو بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 59

به "کاهش 11 درصدی رخداد حوادث استان در تابستان 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 11 درصدی رخداد حوادث استان در تابستان 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید