پیگیر مشکل حقوق های معوقه کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز هستیم

به گزارش ورزش من و تو، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در واکنش به اعتراض جمعی از کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز در صحن علنی شورا، گفت: ما پیگیری ها و هماهنگی های لازم را برای پرداخت حقوق های کارکنان انجام داده ایم.

پیگیر مشکل حقوق های معوقه کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز هستیم

به گزارش ورزش من و تو، در جلسه علنی امروز شورای شهر تبریز جمعی از کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری حضور یافته و نسبت به عدم پرداخت حقوق معوقه خود در زمان موعد، اعتراض کردند.

شهرام دبیری در جلسه شورا در این رابطه گفت: مربیان عزیزی که با قراداد داخلی مشغول به کار هستند، حق دارند نسبت به حقوق های معوق خود اعتراض نمایند.

وی اضافه کرد: ما پیگیری ها و هماهنگی های لازم را برای پرداخت حقوق های کارکنان انجام داده ایم، اکنون صحن شورا را ترک کنید تا پس از اتمام جلسه با آرامش هماهنگی های لازم را جهت آنالیز آینده کاری با نمایندگان شما عزیزان انجام دهیم.

وی اضافه کرد: اکنون نمی توانیم این موضوع را در جلسه شورا مطرح کنیم چرا که دستور جلسه امروز شورا شامل موارد دیگری است.

یکی از کارکنان سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری تبریز در گفت وگو با ورزش من و تو با بیان این که ما جزوی از کارکنان سازمان ورزشی شهرداری تبریز بوده و قرارداد کاری ما داخلی است، گفت: حدود پنج ماهی می گردد در این سازمان مشغول به کار هستیم ولی در این مدت هیچ گونه حقوقی دریافت نکرده و بدون بیمه کار می کنیم.

وی با بیان این که ما علاوه بر تحمل فشار کاری، امنیت شغلی نداریم، اضافه کرد: در حال حاضر هیچ مسئولی در قبال وضعیت ما جوابگو نیست و از شورای شهر تبریز خواهان حل مشکل پرداخت حقوق ها هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 540

به "پیگیر مشکل حقوق های معوقه کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر مشکل حقوق های معوقه کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید