پرسپولیس: نگران بازی در اصفهان و تبریز هستیم ، سپاهان: نترسید

به گزارش ورزش من و تو، مدیر عامل پرسپولیس از نگرانی این باشگاه بابت حضور در اصفهان و تبریز برای بازی با سپاهان و تراکتور سازی در چارچوب مسابقات جام حذفی و لیگ اطلاع داد. در مقابل مدیر عامل سپاهان گفت، نترسید، 10 درصد استادیوم را به شما می دهیم.

پرسپولیس: نگران بازی در اصفهان و تبریز هستیم ، سپاهان: نترسید

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا درباره اتفاقات شب گذشته، آدینه 6 اردیبهشت، دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: زمانی که قبل از بازی کنار زمین در حال مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیونی بودم طرفداران سپاهان صندلی ها را می شکستند و به زمین پرت می کردند؛ همان موقع از تصویربردار خواستم که این تصاویر را ضبط کند و در آن لحظه طرفداران ما با وجود اینکه تعدادشان چندین برابر طرفداران سپاهان بود آرام تیم خودشان را تشویق می کردند این در حالی است که سپاهانی ها واقعاً فحاشی می کردند.

او در ادامه افزود: وقتی طرفداران سپاهان با این تعداد کم چنین جوی را در استادیوم آزادی برای ما ایجاد کردند ما واقعاً نگران بازی سوم خرداد در اصفهان برابر سپاهان هستیم. در این مورد با توجه به نگرانی جدی که داریم به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نامه نگاری خواهیم کرد تا به طور رسمی نگرانی خود را اعلام کنیم؛ البته درباره بازی با تراکتورسازی تبریز که چهارشنبه برگزار می گردد نگرانی جدی داریم. ما از مراجع ذی صلاح در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می خواهیم این موضوعات را آنالیز نمایند و شرایطی را فراهم نمایند که در استادیوم ها شاهد یک فوتبال باشیم که تماشاگران لذت ببرند. ما نمی خواهیم اتفاقی برای کسی بیفتد. در بازی شب گذشته هم واقعاً طرفداران پرسپولیس کاری نکردند اما سپاهانی ها صندلی شکستند و حتی میله نگهدارنده بلندگوی استادیوم را به زمین پرتاب کردند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره مصاحبه سیاوش یزدانی که گفته بود طرفداران پرسپولیس به اصفهان نیایند، گفت: درباره اظهارات این بازیکن به طور رسمی نامه ای به کمیته انضباطی می فرستیم و شکایت خواهیم کرد و تا پایان هم پیگیر شکایت خواهیم بود.

از سوی دیگر، مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص حواشی بازی تیمش با پرسپولیس اظهار کرد: متأسفانه باشگاه پرسپولیس، مظلوم نمایی و فرار رو به جلو می نماید، قبل از بازی و در حین بازی یک فضایی درست کردند که 90 هزار نفر به صورت دسته جمعی بدترین توهین ها را به سرمربی ما کردند.

مدیرعامل سپاهان افزود: ما شاکی هستیم. باید بپرسم چرا در بازی هایی که یک طرفش پرسپولیس است این حواشی به وجود می آید؟ آقای عرب نمی گردد که همه چیز در اختیار شما و طرفدارانتان باشد. ما هم طرفداران زیادی داریم؛ طرفدارانی که برای بازی های خانگی ما به استادیوم می آیند از طرفداران شما در بازی های خانگی تان بیشتر است.

تابش در خصوص ورود طرفداران پرسپولیس به طبقه دوم استادیوم و صندلی بالای طرفداران سپاهان هم اظهار کرد: واقعاً نمی دانم چرا این رخ داد. از هر کسی می پرسیم که چه کسی این اجازه را داد می گوید ما اجازه ندادیم. از سازمان لیگ هم می پرسیم اظهار بی اطلاعی کردند. واقعاً کسی جواب ما را نمی دهد. در بازی با استقلال و پرسپولیس، ما صندلی بالای طرفداران آن ها را خالی می گذاریم که اگر تعداد آن ها بیشتر شد بتوانند آن جا مستقر بشوند.

مدیرعامل سپاهان در خصوص مصدومیت طرفداران این تیم هم بیان نمود: ای کاش یک دوربین فیلمبرداری بود تا از راهروهای پایین صندلی های طرفداران ما فیلم می گرفت. آن جا غرق در خون و پر از پیراهن های خونی بود. من از کسانی که دیروز در استادیوم بودند می پرسم آیا فضایی که علیه سرمربی و تیم ما بود را دیدند؟ تعدادی از طرفداران ما سرشان شکسته بود. تعداد طرفداران مصدوم ما چند برابر مصدومان پرسپولیسی بود.

او با اشاره به مصاحبه ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که نسبت به بازی نیمه نهایی جام حذفی سپاهان- پرسپولیس در استادیوم نقش دنیا اظهار نگرانی نموده است، گفت: آقای عرب نگران نباشند، ما آن بازی را بدون هیچ مسئله ای برگزار می کنیم. اتفاقاً ما به طرفداران پرسپولیس توصیه می کنیم که به استادیوم بیایند. ما طبق مقررات 10 درصد استادیوم را در اختیار آن ها قرار می دهیم و از لحاظ امنیتی همه مسائل را رعایت می کنیم و همه شرایط برای برگزاری یک مسابقه را ایجاد می کنیم تا بازی بدون هیچ مسئله ای برگزار بگردد. مطمئن باشید ما میزبان خوبی خواهیم بود.

تابش در خصوص مصاحبه سیاوش یزدانی که به نوعی طرفداران پرسپولیس را درباره بازی نیمه نهایی جام حذفی تهدید نموده بود، شرح داد: ببینید بازیکنی که تیمش 90 دقیقه تحت فشار است و به سرمربی اش 90 دقیقه فحاشی می نمایند و آن اتفاقات برای طرفداران تیمش به وجود می آید ممکن است احساساتی گردد. البته من به او تذکر دادم. او خودش هم یک مصاحبه دیگر کرد و گفت که منظورش طرفداران فهیم پرسپولیس نبوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 191

به "پرسپولیس: نگران بازی در اصفهان و تبریز هستیم ، سپاهان: نترسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس: نگران بازی در اصفهان و تبریز هستیم ، سپاهان: نترسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید