پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارآفرینان

به گزارش ورزش من و تو، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارآفرینان در ازای جذب فارغ التحصیلان اطلاع داد و گفت: طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه ها و سیاست های این وزارتخانه در حوزه اشتغال است که در هشت استان کشور اجرایی می گردد.

پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارآفرینان

به گزارش ورزش من و تو، طی نشست مشترک اکبر بهنام جو استاندار اردبیل و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با محمد شریعتمداری مسائل و مسائل دستگاه های زیر مجموعه این وزراتخانه در استان اردبیل مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای همزمان چندین طرح اشتغالی در کشور جهت صیانت از نیروی کار موجود و اشتغالزایی گفت: با توجه به قوانین موجود، سرمایه گذاری دولتی جهت ایجاد اشتغال ممنوع بوده، از این رو سیاست های اشتغالی ما ارائه مشوق و تسهیل فرایندها برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در کشور است.

شریعتمداری اضافه نمود: حوزه رفاه اجتماعی یکی از رسالت های مهم ما در این وزارتخانه جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: اجرای همزمان چندین طرح اشتغالی با اتخاذ سیاست های حمایتی و تعریف مشوق های جدید برای کارفرمایان یکی از سیاست های مهم این وزارت جهت گشایش امر اشتغال در کشور است.

در ادامه این دیدار قاسم رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه اردبیل یکی از استان های محروم کشور به شمار می رود، گفت: قطعا زدودن رنگ محرومیت از این استان توجه ویژه مسئولین دولتی را می طلبد.

وی با عنوان اینکه طرح حمایت از اشتغال پایدار روستایی و عشایری یکی از سیاست های مهم این وزارتخانه درخصوص ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده است، اضافه نمود: پرداخت تسهیلات متمم برای اتمام طرح های نیمه تمام روستایی و عشایری یکی از موارد مهمی است که ضرورت دارد مورد توجه قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 370

به "پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارآفرینان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارآفرینان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید