وزیر کشور: اندکی افزایش قیمت طبیعی است، فراتر از آن بی توجهی به افکار عمومی

به گزارش ورزش من و تو، وزیر کشور گفت: وقتی بنزین گران می شود، یک مقدار افزایش قیمت طبیعی است و بنزین 1500 تومانی بر برخی مسائل تاثیر می گذارد اما اگر کسانی فراتر از این بخواهند سودجویی کنند، انصافا بی توجهی به افکار عمومی و مردم است.

وزیر کشور: اندکی افزایش قیمت طبیعی است، فراتر از آن بی توجهی به افکار عمومی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه چهل و یکمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که سه شنبه شب در وزارت کشور برگزار گشت، گفت: این نشست به ارائه گزارش ها و جمع بندی عملکرد همکاران رسانه ای در کارگروه اطلاع رسانی و تبلیغات در خصوص موضوع طرح مدیریت سوخت اختصاص یافت. این کارگروه با مسئولیت صدا و سیما تشکیل شده بود تا نسبت به اطلاع رسانی، آگاهی رسانی و تبلیغات در این زمینه اقدام کند.

وزیر کشور با مرور دیگرباره فرایند منجر به طرح مدیریت سوخت، شرح داد: مقرر بود در دی ماه سال 96 طرح مدیریت مصرف سوخت که در سه سال قبل از آن قرار بود اجرایی شود و نشده بود، اجرا شود، لکن باز هم به دلایلی اجرای آن در آن سال نیز به تعویق افتاد؛ اما به هرحال از همان زمان، تمامی دستگاه های دخیل در اجرای طرح، پیوست داشته و آمادگی لازم را در این زمینه داشتند. در این جلسه همه دستگاه ها، گزارش های خود را به صورت مکتوب ارائه و شرحاتی نیز مطرح کردند که بحمدلله اقدامات بسیار خوبی در این زمینه اجرا شده و از همه تشکر می کنم.

وزیر کشور با بیان اینکه در این جلسه ستاد همچنین به موضوع تنظیم بازار اشاره شد، اظهار کرد: در این نشست تاکید شد افزایش قیمت ها بیش از این محقق نشود و همین میزان افزایش هم با وارد کردن کالاهای ذخیره ای به بازار کنترل شود تا مردم در این شرایط با افزایش های افسار گسیخته روبرو نشوند.

وی اضافه کرد: زمانی که قیمت بنزین افزایش می یابد، یک مقدار افزایش قیمت ها طبیعی است. وقتی بنزین 1500 تومان شده طبیعی است که بر برخی مسائل تاثیر می گذارد، اما این میزان تأثیر، کارشناسی شده و معلوم است، اما اگر کسانی فراتر از این بخواهند سودجویی کنند، انصافا بی توجهی به افکار عمومی و مردم است.

وزیر کشور همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص فرایند ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس گفت: ثبت نام ها در دو روز نخست ثبت نام امسال، نسبت به دور قبل همین انتخابات، حدود 5 تا 6 درصد افزایش داشت. تقاضا دارم هر کسی که واقعا خود را در تراز و متناسب با معیارهای کنندگی مجلس شورای اسلامی برای مردم ایران می داند و هم تجربه و هم توان این کار را دارد، حتما ثبت نام کند و مردم هم از تجربه و علم آنها استفاده می کنند و در تدوین قوانین درست و انجام نظارت های صحیح و قانونی بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 600

به "وزیر کشور: اندکی افزایش قیمت طبیعی است، فراتر از آن بی توجهی به افکار عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: اندکی افزایش قیمت طبیعی است، فراتر از آن بی توجهی به افکار عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید