راستا اجرای طرح های پژوهشی کرونا تسهیل شد

به گزارش ورزش من و تو، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران فراخوان ملی در حوزه پیشگیری، درمان و مقابله با عوارض فردی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مرتبط با کرونا منتشر کرده است تا پژوهش های محققان در این حوزه را حمایت کند.

راستا اجرای طرح های پژوهشی کرونا تسهیل شد

در این فراخوان ملی آخرین گروه از محققان برای ارسال طرح های خود تا 15 شهریور ماه سال جاری فرصت دارند. بر اساس این فراخوان پژوهشگران و متخصصان طرح های پژوهشی خود را می توانند به صندوق ارسال کنند. البته دوره های پسا دکتری و رساله های دکتری نیز در این فراخوان حمایت می شوند.

پژوهشگران برای ارسال طرح های مرتبط با حوزه فنی و مهندسی، محیط زیست و تغییرات اقلیم و سلامت از ابتدای خرداد ماه سال جاری تا 15 مرداد ماه فرصت دارند.

همچنین ارسال طرح در حوزه های علوم پزشکی، ریاضی و فیزیک، علوم پزشکی، دامپزشکی و شیلات از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز می شود و تا 15 شهریور ماه ادامه دارد.

از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری نیز ارسال طرح در حوزه های هنر و معماری، مدیریت و علوم اقتصاد، علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم، معارف و علوم انسانی آغاز شده است و تا 15 تیر ماه برای ارسال طرح های پژوهشی در این حوزه ها فرصت باقی است.

سقف حمایت از طرح های پژوهشی در این فراخوان 600 میلیون ریال است. البته طرح های پژوهشی گروهی (مشترک میان مراکز علمی)، میان رشته ای و بین المللی تا سقف 1 میلیارد تومان نیز حمایت می شوند.

این فراخوان فرصتی فراهم می کند تا پژوهش های حوزه کرونا به صورت متمرکز در حوزه های گوناگون مورد حمایت قرار گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1002

به "راستا اجرای طرح های پژوهشی کرونا تسهیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستا اجرای طرح های پژوهشی کرونا تسهیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید