شرایط تیم ملی فوتبال خوب است، لیگ برتر 650 میلیون بیننده دارد

به گزارش ورزش من و تو، مهدی تاج با حضور در سومین همایش فوتبال کلینیک به عنوان سخنران درباره این رشته ورزشی صحبت کرد و گفت: فوتبال پدیده ای است که با هیچ ورزش و حتی موضوع دیگری قابل مقایسه نیست. مسابقات فوتبال زیادی در ایران برگزار می شود که فکر می کنم 650 میلیون نفر آن را می بینند.

شرایط تیم ملی فوتبال خوب است، لیگ برتر 650 میلیون بیننده دارد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: یکی از بخش های مهم فوتبال مربوط به مباحث لجستیکی است و قسمت دیگر نیز مسائل مرتبط با پول و اقتصاد است. که به هر حال شرایط و اقتضای خاص خود را دارد. بخش برگزاری مسابقات و همچنین مباحث فرهنگی و اجتماعی این پدیده نیز اهمیت خاص خود را دارد. ضمن اینکه در همان زمینه پشتیبانی یکی از مهم ترین نکات مربوط به مسائل پزشکی است.

تاج با بیان اینکه لیگ برتر فوتبال ایران مخاطبان زیادی دارد تاکید کرد: نزدیک 650 میلیون نفر مسابقات را تماشا کرده اند. البته درباره این آمار باید بگویم شاید مثلا یک نفر هشت مسابقه را دیده باشد و برخی هم همه مسابقات را دیده باشند. این نشان می دهد که پدیده فوتبال با هیچ پدیده دیگری قابل مقایسه نیست.

وی پس از ایراد سخنرانی در بین ورزش من و تو نیز حاضر شد و درباره شرایط اردوی تیم ملی فوتبال ایران در آستانه بازی حساس فردا مقابل عراق در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: خوشبختانه با پرواز اختصاصی به شهر امان در کشور اردن سفر تیم ملی را ترتیب دادیم. از این جهت فکر می کنم شرایط خوبی در تیم ملی حاکم است تا یک بازی قابل قبول انجام شود.

تاج اضافه کرد: هتل تیم ملی در اردن نیز بسیار خوب است تا پشتیبانی قابل قبولی برای برگزاری این دیدار ترتیب داده باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره برگزاری بازی در کشور ثالث نیز گفت: عراق کشور همسایه است و همیشه هم همسایه ایران می ماند. روابط کاری خیلی خوبی هم داریم اما فارغ از هر چیزی در این دیدار دنبال برد حریف هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 570

به "شرایط تیم ملی فوتبال خوب است، لیگ برتر 650 میلیون بیننده دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تیم ملی فوتبال خوب است، لیگ برتر 650 میلیون بیننده دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید