رضا نوروزی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم

به گزارش ورزش من و تو، امیدوارم هواداران پرسپولیس شرایط مرا درک کنند. من باید حقم را چند سال پیش می گرفتم و همان طور که گفتم ارزش این پول خیلی نسبت به گذشته کم شده است. دوست ندارم پرسپولیس دچار مشکل شود و امیدوارم طلبم را از این باشگاه دریافت کنم.

رضا نوروزی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم

رضا نوروزی، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس شرحاتی در مورد شکایتش از این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش خبرورزشی، رضا نوروزی درباره شکایتش از باشگاه پرسپولیس گفت: این طلب مربوط به پنج شش سال قبل است. آن زمان که از پرسپولیس جدا شدم به من گفتند که باشگاه مشکل مالی دارد و من هم پذیرفتم که در یک فرصت مناسب پولم را بگیرم، ولی تا به امروز پیروز به دریافت حق و حقوقم نشدم. طلب من 100 میلیون تومان است که این مبلغ در آن زمان ارزش بیشتری داشت، اما متأسفانه الان با این رقم کار خاصی نمی توان انجام داد.

وی در ادامه افزود: در این سال ها تلاش کردم تا پولم را بگیرم، ولی هیچ کس در این راه به من کمک نکرد. این در حالی است که خیلی ها در این چند سال پیروز شدند تا طلب شان را از پرسپولیس بگیرند. من مدتی نسبتاً طولانی را صبر کردم، ولی چیزی تغییر نکرد و در نهایت مجبور به شکایت شدم، هر چند که هرگز دوست نداشتم از پرسپولیس شکایت کنم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در انتها شرح داد: امیدوارم هواداران پرسپولیس شرایط مرا درک کنند. من باید حقم را چند سال پیش می گرفتم و همان طور که گفتم ارزش این پول خیلی نسبت به گذشته کم شده است. دوست ندارم پرسپولیس دچار مشکل شود و امیدوارم طلبم را از این باشگاه دریافت کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 611

به "رضا نوروزی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا نوروزی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید