ترقی: قالیباف هرگز در انتخابات آینده لیست مستقل نخواهد داد

به گزارش ورزش من و تو، یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران به هیچ وجه در انتخابات آینده لیست مستقل ارائه نمی دهد.

ترقی: قالیباف هرگز در انتخابات آینده لیست مستقل نخواهد داد

ایرنا نوشت: حمیدرضا ترقی، فعال سیاسی اصولگرا و عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: روابط بین شورای هماهنگی جبهه اصولگرایی و جامعه روحانیت مبارز، روزبه روز استحکام بیشتری پیدا می نماید و هماهنگی ها در سطح مطلوبی پیش می رود اما به هر صورت جامعه روحانیت قصد ندارد وارد مصادیق گردد.

ترقی در پاسخ به این سؤال که آیا آقای قالیباف میخواهد در انتخابات آینده به عنوان لیدر حضور داشته باشد، گفت: خود ایشان باید در این زمینه ها اظهارنظر نمایند؛ اما برنامه ها و نظرات ایشان در خصوص مجلسِ نو و مانیفست نواصولگرایی منافاتی با همکاری در شورای وحدت ندارد و این موضوع بیشتر حساسیت ورزش من و تو است.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه همچنین اعلام کرد: همه احزاب، گروه ها و دسته جات در حال فعالیت اند و هرکسی با شعار و گفتمانی کارش را پیش می برد و همه اینها در نهایت، در مجموعه وحدت به تصویب نهایی خواهند رسید. برنامه های آقای قالیباف، منافاتی با رویه شورای وحدت و جبهه اصولگرایی ندارد.

او همچنین تأکید کرد: به هیچ وجه قرار نیست آقای قالیباف در انتخابات آینده لیست مستقلی برای انتخابات ارائه بدهند.

این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به اینکه بعضی می گویند اصولگرایان هنوز باتوجه به طرح موضوع مجلسِ نو از سوی قالیباف، اختلافات وی با سعید جلیلی و همچنین تحرکات جبهه پایداری به وحدت و اجماع نظر نرسیده اند، گفت: نظری ندارم، بگذارید به همین خیال باشند.

او همچنین درباره بعضی فعالان اصولگرا که ارائه لیست مستقل از سوی جریان آقای لاریجانی و جبهه پایداری را بیشتر به صلاح نزدیک می دانند، گفت: در این باره صحبت نمی کنم. نیازی نیست هرکسی مطلبی گفت واکنشی داشته باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 531

به "ترقی: قالیباف هرگز در انتخابات آینده لیست مستقل نخواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترقی: قالیباف هرگز در انتخابات آینده لیست مستقل نخواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید