ترامپ: بعضی سعی دارند حق ما را سلب نمایند، ما انتخابات را بردیم

به گزارش ورزش من و تو، ترامپ در واشنگتن گفت: ما خود را برای جشن آماده می کردیم، در حال پیروزی بودیم، ما آماده جشن و پایکوبی هستیم برای این موفقیت عظیم.

ترامپ: بعضی سعی دارند حق ما را سلب نمایند، ما انتخابات را بردیم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ در حالی که اعضای خانواده اش او را همراهی می کردند، گفت: کنفرانس امروز بی شک کنفرانس خبری ای است که دیرتر از هر زمانی برگزار کردم. تشکر می کنم از مردم آمریکا برای میلیون ها میلیون نفر که به من رای دادند و متاسفانه بعضی سعی دارند حق ما را سلب نمایند و ما تحمل نمی کنیم. از بانوی اول ممنونم و از معاونم پنس.

وی اضافه نمود: شهروندان ما در شمار رکورد شکنی از جنبش خارق العاده ما حمایت کردند. ما با اختلاف زیاد در بعضی ایالت ها پیروز شدیم. ایالت هایی را بردیم که اصلا انتظارش را نداشتیم.

ترامپ در میان تشویق مردم با تاکید بر پیروزی در پنسیلوانیا گفت: محال است دموکرات ها در آنجا پیروز شوند. ما در میشیگان هم پیروزیم با اختلاف 350 هزار رای. ولی ما به اینها نیاز نداریم، فرماندار تگزاس به من تبریک گفت برای پیروزی. فرماندار به من گفته که تا به امروز چنین چیزی را شاهد نبوده. ما شب بزرگی داشتیم. تمامی ایالت ها و اختلاف آرا بی سابقه بوده است.

وی اضافه نمود: میدانستند نمی توانند ببرند مساله دادگاه را مطرح کردند. من با اعلام آرای پستی، دادگاه را پیش بینی می کردم. ما این انتخابات را بردیم، هدف ما در حال حاضر تضمین این پیروزی است، ما می خواهیم قانون اجرا گردد، به دیوان عالی می رویم و می خواهیم رای گیری انتها یابد. تا آنجا که به من مربوط است ما پیروزیم. از تمام حامیان و کسانی که با ما کار کردند، ممنونم.

پنس نیز با تشکر از میلیون ها آمریکایی برای شرکت در انتخابات گفت: ما هشیار خواهیم بود، من معتقد هستم که با اختلاف زیاد آرا پیروز شده ایم. ما در راه پیروزی هستیم و دوباره عظمت را به آمریکا بازمی گردانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1244

به "ترامپ: بعضی سعی دارند حق ما را سلب نمایند، ما انتخابات را بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بعضی سعی دارند حق ما را سلب نمایند، ما انتخابات را بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید