بازدید نظارتی از 40 هتل برای مناسب سازی معلولان در مشهد

به گزارش ورزش من و تو، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از بازدید از 40 هتل در مشهد برای مناسب سازی معلولان خبرداد.

بازدید نظارتی از 40 هتل برای مناسب سازی معلولان در مشهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری دیروز دوشنبه 1 مرداد با اعلام این خبر اضافه کرد: در راستای اجرای طرح مناسب سازی مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان ، براساس گزارش گزارش دریافتی از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری مشهد تاکنون 40 هتل در راستای مناسب سازی فضاهای مورد استفاده توان یابان بازدید شده است.

او درباره نواقص مراکز اقامتی بازدید شده، اظهار کرد: بخش عمده نواقص مشترک بین واحدها شامل درب های تعبیه شده در سرویس های بهداشتی، نصب دستگیره برای استفاده معلولان، رمپ ورودی ساختمان بوده است.

بیدخوری یادآور شد: براساس بازدید های اجرا شده هتل های بین المللی قصر طلایی، بین المللی قصر، مدینه الرضا، پارس و الماس نوین دارای شرایط و فضاهای مناسب سازی شده بوده اند.

او گفت: با توجه به برنامه ریزی های اجرا شده و اقداماتی که در این زمینه در حال اجرا است تا خاتمه امسال 50 درصد از هتلهای مشهد مناسب سازی خواهند شد.

به گفته سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی این استان در حال حاضر220 هتل و یک متل دارد و طرح آنالیز و پایش وضعیت مناسب سازی تاسیسات گردشگری استان از حدود دو ماه قبل شروع شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 302

به "بازدید نظارتی از 40 هتل برای مناسب سازی معلولان در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید نظارتی از 40 هتل برای مناسب سازی معلولان در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید