انتصابات جدید در استانداری گیلان

به گزارش ورزش من و تو، با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان، سرپرست فرمانداری های شهرستان های آستانه اشرفیه و املش، مدیران کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و بانوان و خانواده، معاونان بعضی از ادارات کل ستادی استانداری، معاونان فرمانداری های رشت، تالش، لنگرود و رضوانشهر و شماری از بخشداران منصوب شدند.

انتصابات جدید در استانداری گیلان

به گزارش خبرنگار از ، ارسلان زارع استاندار گیلان در احکام جداگانه ای یونس محمودی را به عنوان سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه، محمد رنجبر را به عنوان سرپرست فرمانداری املش، رحیم حیدری را به عنوان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی و زهرا یعقوب نژاد را به عنوان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان منصوب کرد.

همچنین، سارنگ حسن پور به عنوان معاون اداره کل امنیتی و انتظامی، رجبعلی حسینی به عنوان معاون نظارت بر امور سرمایه گذاری روستا ها و فرهاد براتی به عنوان معاون امور دهکمک ها و شورا های دفتر امور روستایی و شورا های استانداری، منصوب شده اند.

استاندار گیلان فریبرز سعیدی کیا را نیز به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رشت، علی درمانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تالش، علیرضا مسچیان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لنگرود و شیرزاد روشن را به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری رضوانشهر منصوب نموده است.

همچنین طی احکام جداگانه ای، مانی زرشکی به عنوان بخشدار مرکزی رشت، سید رضا صفوی به عنوان بخشدار خشکبیجار شهرستان رشت، صفر شریفی به عنوان بخشدار اطاقور شهرستان لنگرود، مجید فخر رحیمیان به عنوان بخشدار چابکسر شهرستان رودسر، لیلا کمک به عنوان بخشدار اسالم شهرستان تالش و شهرام عباس زاده به عنوان بخشدار کرگانرود شهرستان تالش منصوب شده اند.

آ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 549

به "انتصابات جدید در استانداری گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصابات جدید در استانداری گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید