افزایش تنش در روابط میان مالک ناپولی و شهرداری ناپل بر سر استادیوم سن پائولو

به گزارش ورزش من و تو، شهردار شهر ناپل پاسخ اقدام اخیر مالک باشگاه ناپولی در اعتراض به وضعیت استادیوم سن پائولو را داد.

افزایش تنش در روابط میان مالک ناپولی و شهرداری ناپل بر سر استادیوم سن پائولو

به گزارش ورزش من و تو، ورزشگاه سن پائولوی شهر ناپل که نگرانی هایی در خصوص ناآماده بودن آن برای اولین بازی خانگی این فصل ناپولی در سری A مقابل میلان وجود داشت، به وضعیت مطلوب برای میزبانی از این دیدار رسیده اما با این حال روابط میان مدیر باشگاه و شهردار ناپل تیره تر از قبل گردیده است.

اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی اخیراً در انتقاد از وضعیت ورزشگاه سن پائولو و تأخیر در برنامه های مربوط به مرمت و نوسازی این ورزشگاه که متعلق به شهرداری ناپل است، آن را به توالت تشبیه کرد. طبق اعلام نشریه ماتینو، انتظار می رود که با تغییرات اجرا شده به خاطر این عملیات عمرانی که ظاهراً هنوز هم ادامه دارد، ظرفیت ورزشگاه کاهش پیدا کند. این نشریه همچنین نوشته که دلورنتیس به نشانه اعتراض، 160 بلیتی که ناپولی در هر فصل به صورت رایگان به اعضای شورای شهر ناپل می داد را پس گرفته است، حرکتی که به لوئجی دماجیستریس شهردار شهر ناپل برخورده است.

ناپولی و شهرداری ناپل برای اجاره یک ساله ورزشگاه سن پائولو هنوز به توافق نرسیده اند و به همین دلیل نایب قهرمان فصل گذشته سری A، باید به صورت هفتگی این ورزشگاه را اجاره کند.

آنیلو اسپوزیتو، عضو شواری شهر ناپل در این باره به نشریه ماتینو گفت: اگر می گویند بهتر است که ما به ورزشگاه نرویم، من هم موافقم؛ البته به نظر من احمقانه است که مالک ورزشگاه نباید وارد ورزشگاه گردد در حالی که رئیس باشگاهی که ورزشگاه را اجاره می نماید آن هم در حالی که چند سال هیچ قراردادی امضای نکرده، از این ورزشگاه برای رسیدن به اهداف تجاری اش استفاده کند.

نینو سیمئونه، از کمیسون زیرساخت های شورای شهر ناپل هم تصمیم باشگاه ناپولی را مورد انتقاد قرارداد و گفت: مطلقاً علاقه ای به وارد شدن به استادیون ندارم. تنها چیزی که برایم اهمیت دارد این است که باشگاه ناپولی مانند سایر تیم ها اجاره بهای بازی در سن پائولو را بپردازد چون این سازه متعلق به شهر است.

اولین بازی این فصل ناپولی در خانه لاتزیو بود که آن را برد و مردان کارلو آنچلوتی هفته آینده میزبان میلان خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 22

به "افزایش تنش در روابط میان مالک ناپولی و شهرداری ناپل بر سر استادیوم سن پائولو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تنش در روابط میان مالک ناپولی و شهرداری ناپل بر سر استادیوم سن پائولو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید