آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

به گزارش ورزش من و تو، خبرنگاران : در حالی که یخ بازار مسکن در روزهای نخست پس از تعطیلات به کندی در حال آب شدن بود، این روزها به تدریج بر حجم عرضه روزانه آپارتمان های فروشی در بازار مسکن در گروه سنی میان سال ها افزوده می گردد.

آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

جهت دریافت خدمات آموزش ساخت آلاچیق فلزی ساده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش ورزش من و تو، بازار مسکن تحت تاثیر سایه سنگین ویروس کرونا بر معاملات، روزهای فوق العاده کم رونقی را پشت سر می گذارد و این شرایط در هر دو سمت عرضه و تقاضا قابل مشاهده است. به همان نسبت که خریداران در حال جست وجو در بازار محدود هستند، فروشندگان واقعی در بازار مسکن نیز اندک هستند و تعداد فایل های نزد بنگاه ها و موتورهای جست وجوی ملکی کاملا تدریجی در حال افزایش است. در اولین روز از هفته جاری تعداد آپارتمان های عرضه شده در بازار فروش مسکن در تهران افزایش محسوسی نسبت به هفته گذشته پیدا کرد که احتمالا نشات گرفته از بازگشت تعدادی از واسطه های ملکی از روز گذشته به فعالیت هر چند به شکل غیر حضوری است. به این ترتیب علاوه بر عرضه آپارتمان های نوساز، عرضه آپارتمان های میان سال نیز به شکل نسبی در بازار مسکن در حال افزایش است. البته حضور فیزیکی جست وجوگران مسکن در بازار نزدیک صفر است. واسطه ها می گویند بعضی از جست وجوگران مسکن رکود فعلی را فرصت مناسبی برای خرید با قیمت مناسب می دانند و در نتیجه تماس ها برای خرید آپارتمان رفته رفته در حال افزایش است. با این حال تمام آنچه از افزایش چه در عرضه و چه در تقاضای خرید ذکر می گردد، نسبی بوده و بازار مسکن همچنان به شدت رکودی است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 792

به "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید